PSÍ HOROSKOP

PSÍ HOROSKOP - ANEB I PES MÁ DUŠI - cane corso  je zařazeno dle svého využití a charakteristiky mezi plemena služební a lovecká.

Claudius Rodis maradom, nar. 23. května 2011 - je pes zrozený ve znamení Blížence (21. května až 20. června) - živel vzduch, vládce merkur.

BLÍŽENCI jedno ze tří vzdušných znamení. Základní vlastností psů narozených ve znamení Blíženců je inteligence, postřeh, bystrost a vtip. Rádi se učí, jsou velmi pohybliví, společenští, dělají dojem mladých a čilých až do vysokého věku. Velmi rádi cestují, dokáží se dobře adaptovat, přizpůsobovat jak prostředí, tak lidem, rádi se seznamují s lidmi i zvířaty, bývají nadměrně zvědaví. Psi Blížence provází zvídavost, neposednost, touha po nových poznatcích. Jsou velmi inteligentní, je však třeba je zaujmout. Tito psi jsou vynikající hlídači, kterým nic neunikne. Milují pohyb, proudění vzduchu, dobře se "dobíjejí" během a skákáním. Na všechny psi Blížence působí pozitivně hlazení a laskání nebo dokonce masáže, zejména po větší fyzické námaze. Psi bývají činorodí do pozdního věku.

LOVEČTÍ PSI BLÍŽENCI - Blíženec přiměje loveckého psa k elegantnímu jednání a dodá mu úroveň ve všem, co pes bude dělat. Při pohybu bude krása na něj hledět, vždy si uchová noblesu a téměř až aristokratické vystupování. Projevovat se bude spíše mrštností a vtipem, než silou a hrubostí.

SLUŽEBNÍ PSI BLÍŽENCI - Blíženci vnesou do typických vlastností těchto služebních plemen velkou bystrost, inteligenci a postřeh. Tito psi se svému pánovi dokážou velmi přiblížit a dá se říci, že se v průběhu vzájemného soužití dovedou mnoha věcem naučit velmi dokonale. Někdy může mít jejich okolí až pocit, že to už ani není pes, ale částečně člověk. Právě služební psi Blíženci v nejednom případě svého pána velmi překvapí svými skutky, ale také velkou intuicí a schopností vycítit nebezpečí. Jsou velice schopní a dokážou se vyburcovat k velkým výkonům ve všech směrech. Bývají velmi úspěšní na výstavách a v soutěžích.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode